Duvar Dekore Etmenin Püf Noktaları

Duvar Dekore Etmenin Püf Noktaları

Evinizi yeniden dekore etmek ve mimarlara binlerce lira vermek istemiyor iseniz kendiniz de bu işlemleri yapabilirsiniz. Zevkiniz doğrultusunda yeniden dekore edeceğiniz evinizin ferah bir yaşam alanına sahip olabilmesi için dekorasyonda pek çok dikkat edilmesi gereken bir nokta olur iken en önemli noktalardan biri de şüphesiz ki duvarlardır. Özellikle salon ve oturma odanızın duvarları ferah bir ortama sahip olmanız için gerek renk gerekse de aksesuar seçiminde dikkat edilmesi gereken bölümlerdir. Bizde evlerini dekore edecek olanlar için duvar dekorasyonunda nelere dikkat etmeleri gerektiğini ve daha güzel bir duvar dekorasyonu için püf noktaları sunacağız.

Duvar Renklerinin Önemi

Yeni mobilyalar alacağınız salon veya oturma odanızın duvarlarının renkleri oldukça önemlidir. Mobilyalarınız ne kadar güzel ve kaliteli olursa olsun duvarlarınızın renkleri ile uyumlu olmadığında ortaya istenmeyen bir uyumsuzluk çıkacaktır. Bu uyumsuzluğu yaşamamak için ise duvar renkleri ile mobilyalarınızın renklerinin uyumuna özen göstermelisiniz.

Renkli Duvar Dekorasyonu

Duvarlar için renk seçimi yaparken mobilyalarınız ile zıt renkler olmasına özen göstermelisiniz. Mimarlar tarafından da vurgulanan bu seçim mobilyalarınızı daha fazla ön plana çıkartmaya yardımcı olacak ve modern bir görünüm sunacak. Duvar rengine karar verirken çok fazla göze batmamasına ve çok parlak olmamasına dikkat etmek ise diğer bir püf noktası.

Duvar Dekorasyonu

Duvar dekorasyonu denildiğinde akla ilk olarak kuşkusuz ki duvar kağıtları geliyor. Ancak yeni trendler ile birlikte duvar kağıtları modasını kaybederek yerini duvar çıkartmalarına bırakacak. Duvarlar için özenle hazırlanan ve daha modern bir yaşam alanına sahip olmanız için yardımcı olacak duvar çıkartmaları alımlı ve güzel renkleri ile sizin de dikkatinizi çekecektir.

Duvar Dekorasyonu

Duvarınızın daha dikkat çekici olması için tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında ise duvar rafları yer alıyor. Son yıllarda hemen hemen tüm mobilya markalarında bulabileceğiniz değişik tasarımları ile dikkat çeken duvar rafları güzel bir yaşam alanı için sizlere sunuluyor. Duvarınıza monte edebileceğiniz raflarınızın üzerinde yer alacak olan ilgi çekici aksesuarlar ilgi çekecek ve değişik bir hava yaratacak.

Duvar Dekorasyonu Önerileri
3 Boyutlu Duvar Dekorasyonları
Ahşap Görünümlü Duvar Dekorasyonu
Duvar Dekorasyon Örnekleri
Duvar Rafları ile Dekorasyon
Işıklar ile Duvar Dekorasyonu
Yatak Odası için Duvar Dekorasyonu
Duvar Dekorasyonu
Renkli Duvar Dekorasyonu
Yeni Moda L Koltuk Modelleri

Benzer Yazılar

Leave a Comment