2016’nın dikkat çeken kombinleri

2016 dikkat çeken kombinleri

Bayanlarımızın en sevdiği ve gerçekten başarılı oldukları konulardan sadece bir tanesidir bir davete ya da sokağa çarşıya çıkacakları zaman kendi sitillerini ve kişiliklerini yansıttıkları harika kom binler oluşturmak. Ne zaman nerede nasıl giyineceklerini gayet iyi bilirler moda ya da ayak uydururlar. Kadınlarımız erkeklere nazaran sıkı bir takipçidirler. 2016 nın dikkat çeken kombinlerini sizler için araştırdık inceledik ve paylaşıyoruz.

Öncelikle sokak modasına şöyle bir göz atalım. Bu yıl uzun bağcıklı ayakkabı ve botlar tercihlerimiz arasında olmalı. Çılgın baskılı desenler resimler diz üstü çizmeler ve taytlar. Kemer yerine vücut takısı olarak adlandırılan zincirler vücuda yapışacak dar kesim elbiseler çorap çizmeler ile harika bir kom bin seçeneği olacak.

Gelelim gece uyumuna. Şık ve seçkin bir restoranda yemeye davet edildiniz peki ne giymeliyiz 2016 nın gece kıyafetlerindeki trendlerinden harika bir uyum yakalayalım şimdi. Yılın moda renklerinden olan toprak tonlarında ışıltılı mini sırt dekolteli dantel detaylı elbise ve uzun bağcıkları olan sivri burun yüksek topuklu bir çizme elimize zigon küçük bir çanta ile tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Her zaman her ortamda spor ve rahatlığı tercih ediyorsak eğer içerisinde rahat davranabileceğimiz ve hareket edebileceğimiz likralı genişleyen esneyen kumaşlardan üretilen giysileri tercih edebilirsiniz. Siz hareket ederken esneyen ve nefes aldıran bir kumaş olmakla birlikte bu tarzı sevenlerin vazgeçilmezleridir.

Benzer Yazılar

Leave a Comment