2016 Trend bayan çorapları

Çorap Modası 2016

Geçmişte kadınlarımızın tercihi olan ten çoraplar yerini yepyeni desenli çizgili birçok modellere bıraktı. Ünlü markalar kıyafetlerimizle harika uyum sağlayabilecek birbirinden değişik yüzlerce model ve tasarımları tüketicilerin beğenisine sunmakta. Trend bayan çorapları kısası uzunu kilotlusu diz üstü seçenekleri ile artık dantel motifler dahi var. Pantolon altına giyeceğimiz ayak bileğine kadar olan üzeri şeffaf parmak uçları ve topuklarda motif ayrıntıları olan modeller özellikle genç kızlarımızın çeyizlerindeki yerlerini almakta. Diz üzerine kadar uzayan ön kısmında bağcık varmış gibi olan mini giydiğimizde göze çarpan göz dolduran müthiş bir tasarım tüm bayanlarımızın beğenisini kazanmakta.

Sokak modasında öncelikle gençlerin tercihi file çorap olarak adlandırdığımız delikli simetrik desenlere sahip modeller rövaşta. Genç modasına uygun tamda onlar yönelik çılgın tarzdaki motif ve modeller oldukça övgü ve beğeni toplamakta. Orta yaş kesimine geldiğimizde ise daha düz sade hafif ya da çiçekli çizgili desenlere hakim olan tasarımlar tercih edilmekte. Özel gecelerde giyeceğimiz tasarımlarda mevcut.

Bu koleksiyonlarda ışıltılı parlak simli modeller gece elbiselerinin altında göz kamaştırıcı ideal seçimler arasında yer almakta. Yaşam boyu her zaman asla vazgeçemeyeceğimiz ince çoraplar yaşamımızın her alanında ve bulunduğumuz her mekanda mesleğimiz ne olursa olsun genç ya da yaşlı daima kullanacağımız ürünlerdir. Yaşa ve arzuya göre çeşitli renk desen motif ve model seçenekleri ile her yaşa göre üretilen bu önemli giysimiz ilkbahar, sonbahar, yaz, kış mevsimlere göre her yıl özel tasarımlar piyasaya sürülmekte.

Benzer Yazılar

Leave a Comment