2016 Kürk etolleri

2016 kürk modelleri

Tarzımız hareketlendiren can alıcı detay ve ayrıntılar bayanların vazgeçilmezleri olmakta. Kadınlarımız için tasarlanmış 2016 kış sezonunun en popüler aksesuarları arasında yer alacak şapka, atkı, şal, bere ve fularlar yılın modası ve aynı zamanda soğuk kış aylarında bizleri soğuktan koruyacak ihtiyaçlardır. Bu giysiler tamamlayıcı olduğu kadar bir yandan ihtiyaç tırda. Doğru bir şekilde seçmiş olduğunuz en küçük bir parça bile kom binlerinize renk ve hareket kazandırır. Aksesuar dendiği zaman akla oldukça geniş bir yelpazesi olan ürünler gelir.

Şapkalar geçmişten bu güne bayanlarımızın favorisi olmaya devam etmekte. Başı soğuktan korurken aynı zamanda farklı bir şıklık elde ederiz. Yünlü yapısı sayesinde üşümeyiz. Ve elbette cool bir görünüme sahip oluruz. Bu yıl fularları farklı formlarda kıyafetlerimize uyumlu olacak şekilde ince ve uzun modelleri ile istediğimiz şekillerde boynumuza bağlayarak kendi sitilimizi yaratıyoruz. Genç yaşlı her kesimden bayanların kış aylarındaki vazgeçilmez aksesuarlarıdır bu ürünler. Modacıların her yaşa göre tasarladığı bu modeller hemen herkesin tercihi olmakta. Elbette kadınların gözdesi kürk etoller genelde kışlık ceket ve kabanlara uygulanan kürk yakalar.

Günümüzde artık kazaklarda ve kol manşetlerinde uygulanmakta. Geçmiş günümüze hala modacıların koleksiyonlarında yer almakta. Bu modeller hem şık bir görünüm sağlarken hemde soğuktan koruyucu özellikleri ile kış aylarının idolleri olmaya devam etmektedir. Eldivenler ise ellerimizi soğuktan korumanın yanı sıra dirseğe kadar uzayan tasarımları ile şıklığında simgesi olmaktadır.

Benzer Yazılar

Leave a Comment