2016 Kitaplık Modelleri ve Seçim Rehberi

kitaplık modelleri

Yıllardır özele sakladığınız kitapları en iyi yerde ve en iyi şekilde saklamak ve sergilemek istiyor iseniz evlerinizde yer vereceğiniz birbirinden güzel kitaplık modelleri ile gizli odanızda en güzel görünümü yakalayabilirsiniz. Bizde KonseptAVM olarak sizlere bu yazımızda birbirinden güzel 2016 kitaplık modellerini tanıtmak istiyoruz.

Ahşap Kitalıklar 2016

Kitaplar bir odaya hayat katar iken pek çok farlı çeşiti bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında en çok dikkat çeken ürünler ise aşağıdaki gibidir;
Duvara Monte Edilen Kitaplıklar

Duvara Monte Edilen Kitaplıklar

Gerek salonlar gerekse de oturma odalarınızın duvarlarına monte edebileceğiniz kitaplık modelleri evinize hem bir ciddiyet katacak hem de zenginlik verecektir. Genellikle büyük ve geniş evlerde tercih edilecek olan duvara monte edilen kitaplıklar küçük ancak etkileyici dekorasyon fikirleri arasında da yer almatkadır.

Bağımsız Kitaplık Üniteleri

2016 Kitaplık Modelleri

Duvara monte edilmekte olan kitaplık çeşitleri kadar zenginlik ve ciddiyet katmasa da evinizin her köşesinde kitaplarınızı en iyi şekilde sergilemenize yardımcı olacak. Pek çok farklı renk ve yapıda mobilya mağazalarında yer alacak olan bağımsız kitaplık ünitelerini seçer iken mobilyalarınız ile uyumlu renkleri tercih etmenizde fayda var.

Benzer Yazılar

Leave a Comment