2016 Deri giyim modası

deri modelleri

Artık deri kumaşalar mobilyadan giyime aksesuarlara kadar her alanda yer almakta. Günümüzde giyim kuşamda da oldukça tercih ediliyor. Deri giyim modası özellikle genç kesimin gözdesi olmaya devam ediyor. Kısa ve birçok ayrıntılarla bezenen montlar günümüzün moda motifleri zincir ve çivi detaylarıyla süslenip gençlerimizin ilgi ve beğenisini kazanmakta. Kazaklarda deri kol ve manşet detayları uygulanıp modern ve çağdaş bir görüntü sağlanmakta. Altlı üstlü takımlar hemen herkesi gözdesi tamamen deri tayt modelleri oldukça rövaşta. Pantolon kemeri gibi kullanılan deri parçalar. 2016 modasında hemen her kumaşa ve giysiye küçük ya da büyük deri ayrıntılar detaylar eklenmekte. Kıyafetlerin tamamen aynı formda olmasının yanı sıra çeşitli yerlerinde uygulanmasında tercih edilmekte.

Tamamen giysiniz deri olsun diyorsanız seçimleriniz ile harika kombinler yaratabilirsiniz. Tayt üzerine kısa zincir ayrıntıları ile süslenmiş bir ceket altına yılan derisi diz üstü çizmelerle kendi tarzınızı yaratıp şahane bir görüntü elde edebilirsiniz. Siyah ya da kahve tonlarda pantolon üzerine uzun montlar ve altına giyeceğiniz erkek tipi deri botlarla müthiş bir uyum yakalayabilirsiniz. Geçmişten günümüze yaşamımız boyunca hayatımızın vazgeçilmezleri arasında olan deri giyim her alanda değişik formlarla karşımıza çıkmakta. Halen beğenilen ve tercih edilenler arasında yer bulmakta. Ünlü modacı ve tasarımcıların koleksiyonlarını süslemekte.

Görünen o ki daha uzun yıllar bu tasarımlar dolaplarımızı süsleyecek. Günlük yaşamda özel günlerde hayatın her alanında çeşitli form ve model seçeneklerini kullanabilir derinin rahatlığını sadeliğini ve şıklığını yaşayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Leave a Comment